Goma

Shitet nga: Ahmet 15 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma dhe Fellne per Opel Zafira shum pak te perdoruara 225/55zr/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim