Gomat 13

Shitet nga: Goma 16 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat numer 155/80/13R jan me kapak dhe bandash jan me 4 bulona jan per opel jan ne gjendje shum te mir te firmes KRISALP jan M+S po ashtu jan edhe 2 goma te veres ( pa bandash ) jan numer 175/65/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim