Gomat 14 me 5 vrima per golf 4

Shitet nga: Musa 05 Pri 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
she's gomat 14 me 5 vrima per golf 4 jon dimrit edhe jon shum te rujtne per me shum info kontakt ne numrin 044315092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim