Gomat M+S R13 te dimirt

Shitet nga: valon 31 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   45 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat te dimrit shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim