Gomat e veres 16coll

Shitet nga: mendrit 05 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomate e veres 16coll 205/55/16 jan te perdorura 4 cop jan te njejta per me shum edhe ne viber +38649141029
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim