Guma 16

Shitet nga: Burim 05 Krr 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gamat Jan te Mira Jan te bajtne po nukjan te gushavta te veres jan te katrat 30 evro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim