Guma 195-65-15 shum tmira 4 copa

Shitet nga: Limi 13 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Boj edhe ndrrim me 205-50-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim