Guma 215 / 65 R16

Shitet nga: Gzimi 18 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   145 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat e veres 215 /65 R16 jon shum pak te perdorta . 4 gumat jon te njejta Te firmes Mishelin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim