Guma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 11 Mar 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gumat.

Nr: 175/80/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim