Maqin per goma te kamionit

Shitet nga: Muhamet THaqi 03 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
esht ne gjendje tmir punon me rrym esht 3 fazor per me shum na kontaktoni ne nr 044-650-285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim