RIAL fellga R17

Shitet nga: Alufelga 07 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat
215 40 R17 M+S
Jan me 4 vrima
Bajn per golf 1,2,3, opel, honda etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim