Rims 15''/ Fellne kromi 15 inç Made in Italy

Shitet nga: rim15 01 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 EUR   105 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane te perdorura. Nuk kane aspak deformacion dhe jane shume te qendrueshme per nje veture te mire.
Perveç se jane akcesore stabile, i japin nje pamje me ndryshe vetures suaj, qe ndoshta nganjehere dhe u del qejfi.

Fellnet mund t'i shihni ne imazhet e dhena ketu. Nuk kam gjete ndonje arsye t'i vizelloj e pastroj, se per dy dite mund te pluhurosen kesisoji..Ndryshe ato kane shkelqim te bukur kromi.

Cmimi i tyre eshte 86 Eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim