She's dy goma

Shitet nga: Titi 02 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's dy goma ta dimrit shum te Mira..super ofert nr 049325721 komplet me bandash 14 nr shum te Mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim