She's goma 14 shum te miraa

Shitet nga: Titi 02 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's goma 14 per dimen shum te Mira Jan dhe shum lir super ofert me bandash Jan..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim