She's gomat

Shitet nga: Titi 02 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's 2 goma 14 te dimrit shum te Mira te reja Jan super te Mira shum...175..70..14 Jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim