She's gumat 14

Shitet nga: Titi 04 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's dy guma 14 te dimrit shum te Mira me bandash Jan...super ofert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim