Shes fellnet shum te ruajtura

Shitet nga: Hisen 11 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet jam shum te ruajtura siq shihen ne foto 225:45:17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim