Shes gomat urxhent 3

Shitet nga: Xxxxxxxxx 01 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat shum te mira per dimrit dy jan te dimrit nja esht per ver qaja me ba ndash ësht e veresii kur se kto dyja te tjera per dimer te trijat jan teke kontaktoni edhe ni viber + 37744181885
.me ba ndash kush ton 30èro ësht me c205/R14 c
Kur se njana 25ero kjo ësht me c195/70R15C M+c
Tjetra a 20 ero..185/60R14
Kush I merr te trijat 65 ero ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim