Shiten Fellnet BMW 320 1999-2015

Shitet nga: Hisen 03 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet komplet me goma fellnet jan t'rujtme qysh shihen ne foto , nuk dridhin , gomat i kan t'mira t'firmes michellin , t'gatshme mi montu n'veture Qmimi 550euro
Tel:044706120 Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim