Shiten GOMAT

Shitet nga: Bled 07 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te mercedesit me bandash 15 te veres shum t mira per me shum tel + viber +37745228188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim