Shiten fellnet 15

Shitet nga: Fellne 14 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim