Shiten fellnet

Shitet nga: Bislim 09 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Arsyja pse i shes fellnet me fellne eshte se kerrin e kam shite pa fellne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim