URGJENT Shiten OSE Ndrrohen

Shitet nga: besian 03 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen komplet fellnet 17 me goma ndrrohen me fellna 15
b.krasniqi.91@hotmail
049636340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim