Urgjent Fellne per mercedes 15

Shitet nga: baki 06 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te mira dhe jan te rujtne ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim