bandasha

Shitet nga: dini 18 Sht 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan per golf kater
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim