felga nr14

Shitet nga: arben 09 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet nuk ja te
lakuara nud dridhin gomat e mira jan per
opel vw reno etj fellnet jan shum lir sepse nuk me duhen vin komplet me goma (viber) +37744789125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim