fellge te golf 4 per bmw dhe mercedes

Shitet nga: sadik 12 Qer 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellge te golf 4 17coll te bmw 17 coll dhe te mercedesit 16 coll boj edh ndrrim me naj sen qe me konvenon na kontaktoni nr dhe viber +37745258990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim