fellne

Shitet nga: fellne 21 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
-Shiten fellnet 195-50 r15
-Ne gjendje shum te mir per opel ,vectra,corsa,astra etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim