fellne

Shitet nga: muharrem 20 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim