fellne 15

Shitet nga: Muhamet 22 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne me goma te veres nr 15 (4 copa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim