fellne alumini R17 per ford audi pasat etj.

Shitet nga: Beqir Elshani 31 Mar 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini R17 per ford audi pasat golf etj.fellnet jan ne gjendje te mire si dhe qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim