fellne alumini R18 per golf IV, audi a3

Shitet nga: Beqir Elshani 31 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumini R18 per golf IV ,audi a3,ne gjendje te mire dhe me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim