fellne alumini R19 per audi,pasat,golf,mercedes..

Shitet nga: Beqir Elhani 31 Mar 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini R19 4 copa per audi a4,a6,a8,pasat,golf 5, 6,7,mercedes ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim