fellne alumini komplet me gomaR17 per audi,pasat..

Shitet nga: Beqir Elshani 31 Mar 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumini komplet me goma 225/45-R17 te veres per audi,pasat,golf,mercedes etj.fellnet jan ne gjendje te shkelqyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim