fellne alumini per mercedes (ML)R17

Shitet nga: Beqir Elshani 31 Mar 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini R 17 per ML te sapo ardhura nga gjermania ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim