fellne me goma nr 14

Shitet nga: muhamet 07 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne me goma nr 14 (4 copa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim