fellne per vw audi

Shitet nga: fellne 29 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per golf pasat tauran audi jan shum te mira pa asnj grrith si te reja fellnet jan te golf 6 numri i fellne 205 55 16 gomat M +Sviber +37744171062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim