fellne

Shitet nga: dini 18 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan te mira per wv golf pasat tauran etj nr 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim