fellne

Shitet nga: vetoni 19 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon 18 33 te gjera gumat jon tmira 350e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim