fellne

Shitet nga: muhamet 07 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne me goma te veres nr 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim