fellnet vw golf 6 pasat tauran 205 55 16

Shitet nga: fellne 28 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per golf pasat tauran ne gjendje shum te mir pa grritha fellnet jan golf 6 nr i gumav 205 55 16 kontakto +37744171062 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim