fellnne

Shitet nga: selim 04 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 176/65R 14 gomat 2 treja M+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim