flm merrjep u shiten

Shitet nga: sadik 12 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alu fellne per bmw shum te mir 17 coll me goma 90% te reja fellnet jan te parat jan ma te ngushta kurse te mramat jan am te gjan ku muni mej pa edh ne fot edh nr na kontaktoni ne nr 045 258 990 ose edh en viber 049611924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim