goma

Shitet nga: Muhamet 04 Pri 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy par goma 205 60 16 dhe 185 65 14 komplet 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim