goma 16c 195\75

Shitet nga: goma 16 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma shum ruujtne pak perdorta per pesha renda 50 copa 90 euro dyjat jan te trapit par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim