goma bandash

Shitet nga: xxxx 17 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma dhe bandasha nr 185-65-14-m+s qmimi 20 jan 2 bandasha viber +37744181083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim