goma per bager 12.0.18

Shitet nga: albani 17 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per skipa bager


nr kontaktues:045285643
049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim