goma per gofl 2

Shitet nga: faton 03 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me alo fellga per gollf dysh gomat epara jon te reja te mramat jon te bajtne siq edhe shohen ne foto qmimi 140 euro idiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim