goma

Shitet nga: mentor 18 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te Golf 4 tipi: 225 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim