goma

Shitet nga: uvejs 03 Shk 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me alo fellga per gollf dysh dy gomat epara jon tereja dy te mramat jon te bajtne gomat jon per dimer jon te mira shum per ma shum ne nr 045697751 pres blers serjoz qmimi 145 euro diskutohet pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim